Hakkımızda

Biz;

30 yılı aşkın süredir, Adana merkezli olarak, bireysel ve kurumsal müvekkillerimize geniş bir çerçevede hukuki hizmet vermekteyiz. Hukuki soruna, sorun daha doğmadan en makul ve hızlı çözümü üretme prensibi ile hareket ederek, müvekkillerimizin hayatlarında işlerini kolaylaştırıcı rol oynamayı başlıca amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda doğru ekip, doğru çözüm ortakları, doğru prensip ve idealler ile çalışmaktayız.

Kendi alanlarında deneyimli ve uzman kadromuz ile güncel ve güvenilir çözümler üretmekte, etik değerlerimizden asla ödün vermemekteyiz. 

Yerel ve ulusal çözüm ortaklarımız ile değişen dünyanın gereklerine uygun, kapsamlı, hızlı ve etkin hizmet sunma hedefine ulaşmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güvenilirlik, sorumluluk ve verimlilik kavramlarını ilke edinen ofisimiz, bu ilkelerinden taviz vermeyerek müvekkillerine hizmet sağlamakta ve bunu sürdürülebilir kılmayı amaçlamaktadır.  

Hukukun, toplum tarafından yalnızca kurallar bütünü olarak algılanmayıp hayatı kolaylaştırıcı toplum değerlerine paralel bir sistem olduğunu anlatmak ve hissettirmek temel gayemizdir.

Hukuki danışmanlık talep eden müvekkil adayımıza, kendisinin bulunduğu sosyolojik, kültürel ve ekonomik şartlarına uygun, potansiyel ihtiyaçlarını belirleyen, muhtemel sonuçları öngören, fayda kavramını ön planda tutan ve risk kavramını minimize eden çözümler sunarak danışmanlık hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. 

Modern çağın gereklerine uygun metotlar geliştirmek adına sosyolojik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kendimizi yeni tutma konusunda mücadele etmekteyiz.

Liderlik

 • Konjonktüre uygun görüş ve öneriler sunuyoruz.
 • Alanımızda en iyisi olmak için sürekli öğrenmeye çalışıyoruz.
 • Vakaya uygun öngörülerde bulunuyoruz.
 • Değişime ve yeniliğe değer veriyor, teşvik ediyoruz.

Birlik

 • Biz olma kavramını ön planda tutuyoruz.
 • Herkese saygılı davranıyor, çeşitliliğe ve kapsayıcılığa önem veriyoruz.
 • “Bağlılık” duygusu ile çalışıyor ve işbirliğini önemsiyoruz.
 • Sunduğumuz hizmetin taraflarını yol arkadaşımız olarak görüyoruz.

Sorumluluk

 • Verdiğimiz kararların daima arkasındayız.
 • Bilgi birikimimize ve tecrübemize yatırım yapıyor ve sonuçlarını alıyoruz.
 • Ne yaptığımızı ve neden yaptığımızı biliyor, buna göre hareket ediyoruz.
 • Hep ileriye gitmeyi ve bu yolda istenilen sonuca ulaşmayı hedefliyoruz.

Mükemmeliyet

Hukuki uyuşmazlığa konu vaka ile ilgili, doğru ve kapsamlı tespitler yaparak, modern dünya dinamiklerine uygun, kaliteli ve hızlı hizmet sunma taahhüdünde bulunuyoruz.

Takım Çalışması

Ekibimiz, kendi alanlarında nitelikli iş gücüne sahip, birlikte çalışma kavramını içselleştirmiş ve verim vaat eden bir takımdır.

Meritokrasi

Kurulduğu günden beri gerçek bir kurumsal meritokrasi yaratma hedefine ulaşmak adına metotlar geliştiriyor ve takım arkadaşlarımızı buna göre seçiyoruz.

Pro Bono

İfa etmekte olduğumuz meslek bir kamu hizmetidir. Toplumun iyiliği ve yararına kavramlarını üstün görüyor ve bunu ilke olarak benimsiyoruz.